יוגה טיפולית

יוגה טיפולית מיישמת את העקרונות והתרגולים של היוגה הקלאסית במטרה לטפל בבעיות רגשיות ופיזיות, ולכן אפקטיבית במיוחד בטיפול בחרדות. היוגה הינה עולם ומלואו של כלים וטכניקות אשר בכוחם להעלים את הסימפטומים הגורמים לחרדה.

תרגולי יוגה טיפולית מותאמים באופן פרטני למתרגלי השיטה בהתבסס על הקשיים איתם הם מתמודדים. התרגול משפר מיידית את התחושה של המתרגל ומעודד התמודדות עם הקשיים אותם חווה המתרגל. היוגה בכלל והיוגה הטיפולית בפרט, מאפשרות למתרגלים לחקור ולפתח מודעות עצמית ואיזון בין הגוף ולנפש.

אחד היתרונות המשמעותיים ביוגה טיפולית טמונים בעובדה שמדובר בשיטת טיפול המתאימה לכל אדם: כך שכל מי שמעוניין בכך, יוכל להשיג את התוצאות המבוקשות באמצעות
תרגילי נשימה, תרגילי גוף, תרגילי הרפיה ותרגילי מודעות ומיקוד המותאמים באופן פרטני בעבורו.

יוגה טיפולית היא אחת מהשיטות המרכיבות הסדנא שלנו. תרגילי היוגה נבחרו בקפידה ומותאמים באופן אישי לאנשים המתמודדים עם סטרס וחרדות מסוגים שונים.

בתרגול יוגה טיפולית ויוגה ככלל מושם דגש משמעותי על הנשימה. במצבי חרדה הנשימה הופכת מהירה, קצרה ולא סדירה. באמצעות היוגה ניתן ללמוד כיצד להסדיר את הנשימה, ומלמדת כיצד לנשום נכון. תרגול תרגילי מקלים מיידית במצבי לחץ וחרדה ומסייעים להגיע לרגיעה ולשלווה.

שימוש בכלי של יוגה טיפולית נבדק ונתגלה כאפקטיבי במיוחד, כחלק מהליך של טיפול בחרדות ולכן, הוא מהווה מרכיב חשוב ומשמעותי בנוסחה המנצחת של הסדנה שלנו. כל אחד ממשתתפי הסדנא שלנו זוכה לקבל כלים בעל ערך שיסייעו לו להבין מהם הגורמים שמעוררים אצלו את תחושת החרדה. הבנת הסיבות מהווה צעד משמעותי וחושב בדרך להתחלה חדשה ונטולת חרדות.

עוד על השיטה שלנו >>

 

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט