מדיטציה מותאמת אישית

 

מדיטציה מהווה כלי חשוב ורב ערך עבור תהליך של תרפיה עמוקה, לתרגול חשיבה חיובית ולהשגת תוצאות חיוביות יותר בתחומי החיים השונים.
מדיטציה מותאמת אישית, שמה דגש על האדם המתרגל אותה, על הקשיים שהוא חווה במהלך חייו, רגשותיו, מחשבותיו ואמונותיו. מטרת המדיטציה היא לאפשר לאותו אדם להתחבר לאני האמיתי שלו, זה שנמצא עמוק בפנים ולא תמיד ניתן לפגוש בו ביומיום. פגישה עם האני העמוק מאפשרת מענה שאלות ומתן פתרונות.


מחקרים מדעיים אשר בוצעו בנושא, הוכיחו כי מדיטציה באורך של 20 דקות בלבד מאפשרת להוריד בצורה משמעותית סטרס ולהפיג תחושה של חרדה.
ישנן טכניקות רבות לביצוע מדיטציה, ובמדיטציה מותאמת אישית מתורגלות אך ורק הטכניקות אשר נחשבות כיעילות ביותר לטיפול בבעיה בה מבקשים לטפל.

 

יותר ויותר מטפלים הנחשפים ליתרונות המדיטציה, ממליצים לעשות בה שימוש ככלי טיפולי לטיפול בחרדות ובבעיות אחרות. 
מדיטציה נחשבת לאחת הטכניקות היעילות והבטוחות ביותר לטיפול בחרדה.
התרגול מאפשר לשים את האיום אשר גורם לתחושת החרדה בפרופורציה הנכונה, להגיע למצב של ריכוז, לחוש רוגע ולקבל את הכלים אשר יאפשרו התמודד עם האיום בצורה הטובה ביותר.
אנשים רבים אשר תרגלו ואודם מתרגלים מדיטציה מעידים על ירידה משמעותית בתדירות של התקפי החרדה.

מדיטציה מותאמת אישית מהווה כלי חשוב נוסף בסדנה שלנו.
במהלך שנות הניסיון הרבות שלנוט בטיפול במתח וחרדות, גילינו שההתמקדות בנשימה ובמה שהחושים שלנו משדרים לנו, מהם מורכבת מהמדיטציה, מאפשרים למתרגלים להחזיר לעצמם את הריכוז ואת השליטה – אלמנטים אשר אובדים במצבים של חרדה וסטרס.

עוד על השיטה שלנו >>

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט