סובלים מחרדות ? סדנא חוויתית של 4 מפגשים - ומתחילים לחיות בלי חרדות ומתח נפשי !

פנו עוד היום למרכז ארצי לטיפול בחרדות ומתח נפשי "שלמות" ותתחילו להנות מהחיים !הגורמים לחרדות

אנשים רבים יסבלו מחרדות במהלך חייהם – החל מהתקף חרדה קל וחד פעמי ועד מצב של התקפי חרדה קשים שחוזרים על עצמם. מחקרים מראים כי שיעור הסובלים מהתקפי חרדה נמצא במגמת עליה מתמדת.

מהי חרדה?

חרדה היא מצב בו אדם מרגיש אי שקט נפשי וגופני, תחושת מצוקה, לחץ וחוסר אונים, בגלל מחשבה שמשהו רע עומד לקרות. האיום עבור אותו אדם יכול להיות ממשי או דמיוני, מודע ובלתי מודע. ישנם סוגים שונים של חרדה כגון: חרדה חברתית, חרדת הריון, חרדת טיסה ועוד. אנשים חרדתיים עלולים בשלב מסוים לאבד שליטה על מצבם ולהגיע למצב בו החרדות משבשות את שגרת היום יום שלהם, מונעות לקבל החלטה וגורמים לאדם החרד בסופו של דבר לאמץ גישת חיים של הימנעות מפעולות שעלולות לעורר את החרדות. 


מה הן הסיבות להתקפי חרדה?

הסיבות והגורמים לחרדות הם לא חד משמעיים – החרדה יכולה להוות את נחלתם של כל האנשים, בכל הגילאים ומכל קצוות האוכלוסייה. החרדה יכול להוות תולדה של אלמנטים רגשיים כגון: אירועי חיים קשים, טראומות וכישלונות.

תסמיני חרדה


כך יוצא, לא משנה איזה סוג של חרדה אתם חווים, תוכלו לזהות אותו באמצעות הבנת התסמינים ומקור החרדה על מנת להבין את מצבכם יותר טוב ולטפל במקור הבעיה.

במקרה כזה, חשוב מאוד שתעשו צעד לקבלת סיוע – זכרו, אם מזניחים את החרדה או התקפי החרדה , זה עלול להחמיר.  
 
אם אתה סובל התקפי חרדה או חרדה, אם תסמיני החרדה פוגעים בך, אל תהססו להתייעץ איתנו. לנו יש את הידע המקצועי והכלים אשר יסייעו לך לצאת מהחרדות ולצעוד לעבר עתיד של עשיה, חיוניות, שקט ושלווה פנימית.לא נמצאו תמונות
טואול - בניית אתרים באינטרנט