פיתוח אישי

פיתוח אישי מהווה דרך חשובה עבור כל אדם המבקש לעצמו כלים אשר יאפשרו לו לזהות את הדברים החשובים עבורו, הרצונות שלו והשאיפות שלו.

באמצעות הפיתוח האישי ניתן להשיג צמיחה, העצמה ולהשיג שינוי חיובי בכל אחד מתחומי החיים. סדנאות פיתוח אישי, מציעות כלים מעשיים ופרקטיים להתמודדות עם קשיים, להתפתחות בתחומים שונים ובהגשמת המטרות והחלומות של כל אחד מאתנו.

פיתוח אישי הינו הליך המותאם לכל אדם באופן פרטני ומתבסס על תפיסת החיים שלו, המחשבות שלו והאמונות שלו.

המטרה של דרך זו היא לאפשר לכל אדם להבין מה הן האמונות המעצימות שלו וכיצד הוא יכול להשתמש בהן בכדי לשפר את חייו, לממש את שאיפותיו וכמובן, לצמוח למעלה.


סדנאות פיתוח אישי, עושות שימוש במגוון רחב של כלים אשר נלקחים מטכניקות טיפוליות אחרות – כאשר הטכניקות מותאמות עבור האדם אשר עובר את התהליך, בהתאם למטרה אותה הוא מבקש להשיג.

נהוג לעשות שימוש בפיתוח אישי במגוון רחב של תחומים ובין היתר: כסיוע למנהלים ולעובדים להתפתח במקום העבודה שלהם, לטיפול בחרדות והתמודדות עם קשיים נוספים ועבור אנשים אשר אינם מרוצים מהדרך בה מתנהלים חייהם ומעוניינים בקבלת כלים ישימים אשר יאפשרו להם לשפר את התחומים הנתפסים כפחות מוצלחים אצלם בחיים.


פיתוח אישי מהווה גם הוא דרך אפקטיבית וחשובה להתמודדות עם קשיים ובעיות שונות תוך דגש על הפרעות חרדה וסטרס.

בסדנא, אנו שמים דגש משמעותי על נושא הפיתוח האישי והמשתתפים מקבלים כלים חשובים ויקרי ערך אשר שימוש מושכל בהם יסייע להם להתחיל חיים חדשים שלווים יותר. שימוש נכון בכלים של סדנת פיתוח אישי, מציבים רק את השמיים כגבול ביניכם ובין השגת המטרות והגשמת החלומות שלכם.

עוד על השיטה שלנו >>

טואול - בניית אתרים באינטרנט