מי אנחנו? סובלים מחרדה? מהתקפי חרדה? סטרס? לחצים...
החיים שלך יכולים להיראות אחרת! 

הפחדים, הלחצים, העצבות, המועקות, התסכול, החרדות וכל אותן התחושות הרעות אשר מגבילות אותך ומקשות עליך את החיים, יכולות להעלם - וזה יכול לקרות הרבה יותר מהר ממה שאתה מתאר לעצמך!אך מטפלים בפחדים, סטרס וחרדות ב"שלמות"?

מפגש באורך של 6 שעות. 

במהלך המפגש תקבל את כל הכלים, באמצעותם תוכל לצאת לחיים נינוחים, חיוניים, שלווים ומאושרים יותר – החיים שמגיעים לך!


מה כוללים המפגשים?

המפגש מבוסס על תרגילים מיוחדים וטכניקות חדשניות אשר פותחו על-ידי מומחים בינלאומיים ואנשי מקצוע מהמובילים בתחום. עד היום עברו את הסדנא אלפי אנשים ונרשמו אלפי סיפורי הצלחה! 

כל מפגש טומן בחובו חוויה מרגשת ומעניינת – חוויה אשר שופכת אור חדש ומעצים על הדרך לחיים יצירתיים, נטולי חששות ופחד, לחץ ודיכאון, תחושת ערך עצמי נמוך ומצבי רוח ירודים.
עבור מי הסדנא מיועדת?

הסדנא מתאימה לכל אדם מעל גיל 18, אשר מתמודד עם מצבים של: חרדה והתקפי חרדה, לחץ, סטרס או כל סוג של פחד אשר מגביל ופוגע באיכות החיים. 

הסדנא מתאימה גם עבור מי שנוטל תרופות וגם עבור מי שמבקש להימנע מנטילתן.


מה קורה בסיום הסדנא?

זה הזמן שלך לצאת אל החיים כשאתה חזק, שקט, חיוני ומאושר יותר. 

אנחנו ממשיכים להישאר עבורך ככתובת אליה תוכל לפנות לגבי כל שאלה, הערה, הארה או לקבלת עזרה.


*הסדנאות מועברות בקבוצות אינטימיות של עד 8 משתתפים.לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים, ונחזור אליכם

 השיטה שלנו

אנחנו ב"שלמות" הגענו לנוסחה אופטימלית המסייעת למשתתפי הסדנא להיפרד מהחרדה והסטרס לצמיתות. במהלך ארבעה מפגשים אינטנסיביים, המשתתפים יקבל את הידע והכלים הנחוצים לשיפור הרגשתם. כיצד הגענו לנוסחה?

עבודת נמלים מעמיקה וקפדנית אפשרה לנו למצוא את הטכניקות, התרגילים והאלמנטים מתוך מגוון רחב של שיטות אשר מקורן במזרח ובמערב. בעזרתן הרכבנו את הנוסחה האופטימלית אשר נבדקה ונמצאה כיעילה בטיפול בחרדות.למה דווקא 4 מפגשים?

4 מפגשים בני 3 שעות, מהווים את הזמן המינימלי אשר מאפשר לנו להעביר לכם את כל המידע ולהעניק לכם את כל הכלים, אשר יאפשרו לכם להתמודד עם מצבי חרדה, סטרס ומתח בצורה הטובה ביותר, עד שתופעות אלו ייעלמו כלעומת שבאו.
מה הם מרכיבי הנוסחה?

הסדנא משלבת בתוכה כלים יישומיים להתמודדות עם חרדות ומצבי סטרס. נוסף לכך, הסנדא שמה דגש על חוויה מהנה ומרתקת, שתקל על תחושת המועקה כבר אחרי המפגש הראשון.


הסדנא משלבת בתוכה תרגילים הלקוחים ממגוון רחב של שיטות טיפוליות:


תטא הילינג

שיטת טיפול המסייעת להשתחרר ממחשבות שליליות, פחדים וטראומות ולקבל כלים ליצירת מציאות חדשה וטובה יותר.

NLP

באמצעות טכניקת טיפול זו לומדים המתרגלים להגיע למצב של רגיעה, ללמוד דברים חדשים לגבי עצמם ולהחליף דפוסי חשיבה שליליים בחיוביים.

דמיון מודרך

כלי חשוב המאפשר למתרגלים להכיר מקרוב את הרגשות, המחשבות, האמונות והקשיים שלהם וללמוד כיצד לשחרר את המחשבות הפוגעות והרגשות השליליים ולהתמקד בחיובי.
יוגה טיפולית

שיטה טיפולית קלאסית המשלבת בתוכה מגוון רחב של טכניקות וכלים המסייעים בהעלמת הסימפטומים הגורמים לחרדה, מתוך מקום של רוע ושלווה.

מדיטציה מותאמת אישית

מחקרים אשר בדקו את הנושא, הגיעו למסקנה כי מדיטציה יומית באורך של כ-20 דקות בלבד מורידה באופן משמעותי מצבים של סטרס ומפיגה את תחושת החרדה.מיינדפולנס

טיפול המתמקד בקבלת המציאות כפי שהיא כרגע, מבלי לאפשר ללחץ, כעס או רגשות שליליים חיצוניים להשתלט על המחשבות.

פיתוח אישי

שיטה מותאמת אישית לאדם או לקבוצה במטרה לאפשר לכל אחד להבין מה הן האמונות המעצימות שלו וכיצד הוא יכול להשתמש בהן כדי לשפר את חייו, לממש את שאיפותיו ולהגשים את חלומותיו.

תפריט תזונה

תזונה נכונה ומאוזנת היא כלי חשוב ובעל השפעה לא רק על מצב גופני, אלא גם על מצבי הרוח והפחתה של מצבי חרדה וסטרס.כל אחת משיטות טיפול אלו טומנת בחובה מגוון רחב של כלים יישומיים, אשר שימוש נכון בהם והתמדה, מאפשרים להשאיר את תחושות החרדה, הסטרס והמתח כנחלת העבר ולהתקדם לעבר עתיד חדש, נטול חרדות.

אנחנו ב"שלמות" מעמידים לרשותכם מנחים מקצועיים ומנוסים, המכירים לעומק את רזי שיטות הטיפול השונות ועברו הכשרות רלוונטיות על מנת להעביר את הסדנא על כל מכלול השיטות שהיא משלבת בצורה מקצועית ויעילה. 


מעוניינים להירשם לסדנא? זקוקים לפרטים נוספים? צרו איתנו קשר.טואול - בניית אתרים באינטרנט