מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג היא שיטת ריפוי, אשר ייעודה להסיר חסמים אשר מצויים בתת המודע ועל ידי כך להתגבר על קשיים ומגבלות וליצור שינוי משמעותי בחיים.

אנשים מגיעים לגלי תטא במהלך מדיטציה עמוקה, היפנוזה או חלימה.
תת המודע של כל אחד מאיתנו מכיל מידע רחב על עצמנו, מידע שרובו לא נגיש לחלק ה"מודע" שלנו הפועל ביום יום - מידע אשר בסופו של דבר מנהל אותנו ומשפיע על מה שאנחנו עושים, על איך שאנחנו מרגישים והדרך בה אנחנו מתמודדים חווים את המציאות.

כל אחד מאיתנו מתמודד במהלך חייו עם שאלות האם בחירות שקיבלנו נכונות או שגויות עבורנו, או איך החיים הובילו אותנו למקום בו אנו נמצאים. תטא הילנינג מאפשר להקשיב לחוכמה הפנימית ולתשובות לשאלות הקיומיות המצויות אצל כל אחד מאיתנו.

באמצעות מדיטציית תטא הילינג ניתן לעשות צעד חשוב ומשמעותי בדרך לשינוי בכל תחום, לגלות מידע חדש על עצמנו, על הגורמים שמניעים אותנו ולזכות במבט מעמיק יותר על החיים שלנו.
באמצעות 
תטא הילינג נוכל לשחרר מחשבות שליליות, פחדים וטראומות ולהתקדם אל עבר יצירת מציאות חדשה וטובה יותר.


תטא הילינג מהווה חלק חשוב בנוסחה של הסדנא שלנו. באמצעות תטא הילינג תלמדו להבין וללמוד לזהות את המקור לסיבה בגינה אתם חווים מצבים של סטרס או חרדה. גילוי מקור הבעיה והיכרות עם רבדים שלא הכרתם בעצמכם מהווה שלב נוסף וחשוב בדרך להשארת הקשיים מאחוריכם והתקדמות אל עבר עתיד אופטימי ופתוח יותר.

 עוד על השיטה שלנו >>

טואול - בניית אתרים באינטרנט