אובדן כושר עבודה

יותר ויותר אנשים מדווחים על שינוי אורח חייהם נוכח דיכאון או חרדה המותירים אותם חסרי אונים ברוב המקרים. זה לא חדש, הדיכאון והחרדות הינם מצבים העלולים לשתק את שגרת חייו של האדם וברוב המקרים לקחת ממנו את היכולת לקום בבוקר ולנהל אורח יום תקין לרבות עבודה. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם סובלים מחרדה או דיכאון, רוצים לממש אובדן כושר עבודה (דיכאון וחרדה) אבל נתקלים בקשיים מצד חברות הביטוח? הנה כמה דברים שחשוב שתפעלו על פיהם בכדי להשיג את מה שמגיע לכם ולא הצלחתם להשיג. 

עורך דין אובדן כושר עבודה (דיכאון וחרדה) 

עניין הרקע הנפשי כבר שם, מדינת ישראל הינה מדינה של לא מעט מתח, סטרס ופחות סובלנות ולעיתים נתקלים אנו גם באנשים הסובלים מחרדה קשה או דיכאון באמצע החיים. בדיוק במעמד הזה, המון אנשים ניגשים ומגישים את התביעה לחברות הביטוח אבל נתקלים בקשיים ובהתנגדות שרירותית בטענה כי הדברים לא באמת קורים או "בהירים" (טענה כי האדם אינו סובל מהבעיות הנ"ל) דווקא כאן חשוב שלא לעשות את הדברים לבד ולפנות אל עורך דין אובדן כושר עבודה (דכאון וחרדה) על מנת שזה יסייע להשיג את זכויותיכם גם בהסתמך למוסר התשלומים הטוב שהצגתם לאורך השנים.

אובדן כושר עבודה בגלל חרדה והפרעות אישיות

כיצד מתמודדים עם דחיית תביעות הקשורות בדיכאון וחרדה? 

יש לא מעט מצבים בהם אנשים מגלים קושי לתפקד כמו בעבר, מרגע שהם לא יכולים לעבוד ומנסים להפעיל את הפוליסה הם נתקלים בהתנגדויות קשות ובדיוק שם הם חייבים שמישהו יושיט להם את היד. אובדן כושר עבודה כתוצאה מדיכאון או חרדה הוא אמנם לא ממצא חיצוני אבל הוא בהחלט מקונן מבפנים ואת זה לעיתים חברות הביטוח מתקשות לקבל וכך נולד לו גם הקושי. במעמד הזה עורך דין אובדן כושר עבודה (דכאון וחרדה) יכול לייצב את הדברים, להילחם ולסייע לכם להשיג את הזכויות המגיעות לכם בפועל. 

מה מקבלים במקרה והתביעה מתקבלת על ידי חברת הביטוח? 

אם בחרתם למנוע מעצמכם את הקושי של הגשת התביעה וכל הסובב לה תעלו את הסיכויים לקבלת התביעה והשגת מה שמגיע לכם על פי החוק. עורך דין לענייני אובדן כושר עבודה בנושאי דיכאון וחרדה יספק לכם את 75 אחוז הפיצוי מהשכר אותו אתם משתכרים, כמו כן תזוכו גם מתשלום פרמיות בשיעור של כ20 אחוז מהשכר אותן תשלם חברת הביטוח בגין צבירת זכויות הפנסיה – כאמור, חלק העובד חלק המעביד. למען הסר ספק, חשוב לציין כי תביעות מהסוג הנ"ל מתיישנות לאחר שלוש שנים ולכן חשוב להגישן בזמן הנכון בכדי לשלול דחייה מצד חברת הביטוח נוכח "הגדלת הנזק" לכאורה. 

סובלים מבעיה של חרדה קשה או דיכאון? האם נשללה מכם היכולת לעבוד כמו בעבר? בדיוק כאן חשוב שתעשו את הצעדים הבאים בליווי המייצג המתאים. 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

פורטל טיפול בחרדות במספרים
0
טיפולים השבוע
0
שנות ניסיון
המלצות חמות של מטופלים
מאיר ג.רמת גן
קרא עוד
"לאחר שסבלתי מחרדות הרבה שנים הגעתי אל פורטל טיפול בחרדות וזכיתי לייחס חם ואישי ותוך זמן קצר חזרתי לחייך בחזרה"
דלית ח.פרדס חנה
קרא עוד
"ממליצה מאוד! עברתי מסע מפרך אך נשארתי עם טעם מתוק בסוף בזכות היחס, המקצועיות והליווי של המכון"
רינתי ק.הוד השרון
קרא עוד
"ממליצה בשמו של בעלי שסבל מדיכאון תקופה ארוכה מה שהשפיע על היחסים שלנו ועל האווירה בבית. הופעתי שכבר אחרי מספר מפגשים הוא התחיל לחייך והשאר היסטוריה"
ליאל ט.קריית חיים
קרא עוד
"הכל התחיל שסבלתי מחרדות קשות ליד אנשים עד שפחדתי לצאת מהבית. היום אני כבר מבינה שהכל מאחרי וזה בגלל הצוות המצוין שלא נתן לי להתייאש"
הקודם
הבא
מאמרים נוספים באותו הנושא
מאמר המערכת
מאמר המערכת

פורטל טיפול בחרדות, דיכאון ושיפור ביטחון העצמי.