טיפול טבעי בדיכאון

דיכאון ככל הוא מצב המשפיע ישירות על פעילותו ותפקודו היומיומי, ולעיתים עלול "להשבית" את פעילותו ולגרום להסתגרויות ומצב רוח רע במשך כל שעות היממה. מצב זה של דיכאון אינו מגיע ביום אחד והוא אינו נופל כרעם ביום בהיר, אלא הוא "מתבסס" בתהליך ארוך עד שהוא פוגע ממש בתפקודו היומיומי של האדם ובמקרים אחרים מעלה שאלות קיום ואף מחשבות אובדניות. בכל המקרים הללו רצוי לפנות אל טיפול טבעי בדיכאון מקצועי, לשם הסרת הדיכאון ותחילתו של דף חדש בחייכם.

מטופלים רבים פונים אלינו כאשר הם נמצאים בשלב מתקדם של הדיכאון, בטענה כי לא זיהו קודם לכן ולא חשבו שמדובר בתסמיני דיכאון. לכן חשוב לדעת כיצד מתחיל הדיכאון וכן להכיר את תסמיניו המרכזיים בין ברמה הפיזית ובין ברמה הנפשית והמחשבתית.

מצב של דיכאון ובדידות

כיצד מתחיל הדיכאון ומתי לפנות לטיפול?

כאשר מנסים לבחון את היווצרותו של הדיכאון, לא תמיד מצליחים להצביע על הנקודה בו הכל התחיל. ואכן, כפי שכבר נאמר, דיכאון אינו מגיע ביום אחד. בתחילה ירוצו מחשבות שליליות כאשר האדם ינסה לדחותם במחי כף, מה שלא תמיד יצליח. לאחר מכן המחשבות יקבלו מעין מעמד והאדם יתחיל לשקול את המחשבות הללו ברצינות. בשלב שלאחריו ינסה האדם לבסס את הדיכאון, ולקשר כל פעולה וכל סיטואציה בחייו כדי שתצדיק את המחשבות השליליות הללו. עם ביסוסן של המחשבות, יתחילו תסמינים פיזיים אשר באים לידי ביטוי במצבי רוח קיצוניים, כאבי ראש, התפרצויות בכי, הסתגרויות ועוד.

למרות קיומו של טיפול טבעי בדיכאון יש לדעת כי במקרים אחרים ימליץ המטפל על נטילת תרופות נוגדות דיכאון, וזאת כדי לאזן את מצב רוחו ומשם להתקדם בטיפול טבעי עד ליציאה מלאה ממצב זה. הכלל הוא ידוע – פנייה מוקדמת לטיפול = טיפול קצר וממוקד.

טיפול טבעי בדיכאון של פורטל טיפול בחרדות

פורטל טיפול בחרדות מציעה קשת רחבה של סוגי טיפולים שונים, בין היתר גם טיפול טבעי בדיכאון. המכון מעסיק את מיטב המטפלים, בעלי הכשרה מקצועית, מנוסים והכי חשוב אכפתיים ומחויבים אליכם כמטופלים שלהם. המכון ילווה אתכם לאורך כל הטיפול, ויצעד אתכם יד ביד עד להשגת היעדים והיפטרות מלאה מהדיכאון הטורדני.

עוד מאמרים באותו הנושא

פורטל טיפול בחרדות במספרים
0
טיפולים השבוע
0
שנות ניסיון
המלצות חמות של מטופלים
מאיר ג.רמת גן
קרא עוד
"לאחר שסבלתי מחרדות הרבה שנים הגעתי אל פורטל טיפול בחרדות וזכיתי לייחס חם ואישי ותוך זמן קצר חזרתי לחייך בחזרה"
דלית ח.פרדס חנה
קרא עוד
"ממליצה מאוד! עברתי מסע מפרך אך נשארתי עם טעם מתוק בסוף בזכות היחס, המקצועיות והליווי של המכון"
רינתי ק.הוד השרון
קרא עוד
"ממליצה בשמו של בעלי שסבל מדיכאון תקופה ארוכה מה שהשפיע על היחסים שלנו ועל האווירה בבית. הופעתי שכבר אחרי מספר מפגשים הוא התחיל לחייך והשאר היסטוריה"
ליאל ט.קריית חיים
קרא עוד
"הכל התחיל שסבלתי מחרדות קשות ליד אנשים עד שפחדתי לצאת מהבית. היום אני כבר מבינה שהכל מאחרי וזה בגלל הצוות המצוין שלא נתן לי להתייאש"
הקודם
הבא
מאמרים נוספים באותו הנושא
מאמר המערכת
מאמר המערכת

פורטל טיפול בחרדות, דיכאון ושיפור ביטחון העצמי.