דכדוך לאחר לידה
איך לטפל בדיכאון

דכדוך לאחר לידה

להרות, ללדת ולהפוך לאמא – כמה שינויים סוערים בחייה של האישה. רגע הלידה עצמו הינו חוויה ייחודית, הן מבחינה פיזית וגם מבחינה פסיכולוגית. התהליך לאחר

תרופות לחרדה
איך לטפל בחרדה

התאמת תרופות לחרדה

חרדה היא תחושת פחד, ופחד – כידוע – הוא תחושה טבעית ונפוצה בקרב כל יצור חי. ההבדל בינה לבין חרדה כרונית הדורשת טיפול, הוא בתדירות

מונחים של חרדה
איך לטפל בחרדה

אובדן כושר עבודה

מה עושים כשיש אובדן כושר עבודה כתוצאה מדיכאון או חרדה? המדריך הבא יתן לך תשובות מקצועיות. כמו כן תמצאו מידע משפטי אודות הזכויות המגיעות לכם.

הריון - pregnancy
איך לטפל בחרדה

חרדות בהריון – מה ניתן לעשות?

תקופת ההריון מלווה לרוב ברגשות עזים אצל מרבית הנשים כאשר חרדה היא רק אחת מאותם תחושות שנשים רבות חוות במהלך חודשי ההריון. קראו עוד בנושא חרדה בהריון.

חרדה מאנשים, פחד מצל
איך לטפל בחרדה

חרדה מאנשים

המדריך המלא בנושא חרדה מאנשים, והסיבות המרכזיות לכך שאתם כ"כ פוחדים להיות בקרבת אנשים. קראו את המדריך, וגם את שיטות הטיפול המומלצות.

העצמה נשית, אנרגיות לחיים
איך לטפל במתחים

העצמה נשית

קראו את המאמר המלא בנושא העצמה נשית, אשר באמצעותה ניתן להתגבר על חרדות והתקפי חרדה המקשים על חיי נשים. המדריך מקיף וכולל טיפים ועצות מועילות לנשים.

חרדת בחינות, ציון גרוע
איך לטפל בחרדה

חרדת בחינות

חרדת בחינות ומבחנים נחשבת לנפוצה, בעיקר בקרב סטודנטים ותלמידים. קראו הכל בנושא טיפול בחרדה מבחינות וממבחנים, והתחילו לשנות את חייכם ולהיפטר מהחרדות הללו.

דימיון, עץ נפש האדם, התפזרות מחשבות
איך לטפל במתחים

דמיון מודרך

דמיון מודרך נועד לשחרור לחצים, פחדים, מתח פנימי ולחצים נפשיים. קראו את כל המידע וטכניקות הטיפול לצורך טיפול מתאים למצב אצלכם. דמיון מודרך – כל המידע.

פיתוח אישי, העצמה נפשית
איך לטפל במתחים

פיתוח אישי

פיתוח אישי אצל מטפל יכולה לגרום לשינוי מדהים בחייכם, כמו פריצת חסמים והעצמה אישית. במהלך טיפול זה יציב המטפל ראי למציאות האמיתית, ובכך תשפר את ביטחנכם העצמי

טיפול בדיכאון ללא תרופות, סוגי טיפולים, בריאות הנפש והגוף
איך לטפל בדיכאון

טיפול בדיכאון ללא תרופות

אנשים רבים מעדיפים טיפול בדיכאון ללא תרופות עקב סיבות כאלה או אחרות, במאמר זה תקבלו אינפורמציה ומידע אודות יתרונות וחסרונות של טיפול תרופתי, פסיכולוגי ועוד.